חיפוש באתר

אירועים

השחקנית

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

השחקנית / תיאטרון בית לסין

22.2.17 בשעה 20:30 היכל התיאטרון מתנ"ס מגדל העמק

1947, "המדינה שבדרך" עדיין בדרך. שחקנית מובטלת נשלחת על ידי אחיה, לוחם האצ"ל, למשימה חשאית של פיתוי קצין בריטי. רגע לפני שהיא מצליחה במשימה, היא מגלה שאותו קצין מחפש שחקנים צעירים ומוכשרים לתיאטרון שהוא עומד להקים בפלשתינה.

מאותו הרגע היא נאלצת לגלם תפקיד כפול, האחד מול המחתרת, שרוצה את ראשו של הבריטי, והשני מול הבריטי, שרוצה את ליבה. אותה שחקנית מובטלת, שרק רצתה לשחק על הבמה, מוצאת את עצמה מגלמת תפקיד ראשי באחת מהצמתים הגורליים ביותר בתולדות עם ישראל. ספוילר: בסוף ההצגה אכן תקום מדינה.

מחזאי/ת: גור קורן
במאי/ת: גלעד קמחי
תפאורה: ערן עצמון
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
מוסיקה: אמיר לקנר
תאורה: אורי מורג
וידאו ארט: יואב כהן
שחקנים: שי אגוזי, לירון ברנס, נטע גרטי, מעיין ויסברג, אתי וקנין-סובר, צביקי לוין, ליאור מיכאלי, נדב נייטס, עופר רוטנברג שחקנים מחליפים: אלמה דישי

הביקורות משבחות

"הצגה מלאת קסם וחוכמה, סוחפת וקצבית. משחק קומי מלא חן של שחקנים נהדרים. נטע גרטי מפליאה לתמרן בין משחק רציני ורגיש למשחק קומי, קשה לא להתאהב בה... נדב נייטס מרשים וכרזמטי. לירון ברנס מצוין" ידיעות אחרונות.

"מרקחת מיוחדת ומשעשעת. סיפור המתמרן במיומנות בין סאטירה מתוחכמת לבידור ממזרי. מעיין וייסברג נפלאה. אתי וקנין-סובר משעשעת מאוד. ליאור מיכאלי עסיסי. צביקי לוין מצוין" הארץ.

"תיאטרון מבריק, מתוחכם ומצחיק. מזגזג בצורה פנומנלית בין דרמטי לקומי ובין דמויות הסטוריות לממוצאות. גור קורן כתב מחזה מבריק. גלעד קמחי העמיד הצגה לתפארת. נטע גרטי מסתערת על התפקיד במלוא הכישרון. לירון ברנס מצוין ומפגין יכולות קומיות ודרמטיות. נדב נייטס נפלא ורב גוני" כלכליסט.

"בואו לראות. מחזה חכם והצגה מבריקה. חיבור מקסים שיוצרים גור קורן וגלעד קמחי בין היסטוריה והמציאות המשחקת על בימתה, ובין התיאטרון והדמיון הנוצר על בימותיו. משחק נהדר. תפאורה מושלמת של ערן עצמון. וידאו מבריק של יואב כהן, שפע תלבושות של אורנה סמוגרונסקי. מוסיקה יפה של אמיר לקנר. שי אגוזי, עופר רוטנברג, וליאור מיכאלי טובים מאד" הבמה.

"הלהיט הבא של בית ליסין. הצגה שכולה תענוג, מתובלת בניחוחות קסומים" ניוז 1

"דרמה כובשת ומבדרת. שחקנים מעולים" קפה דה מרקר

"איזה יופי. איזה ביצוע. קסם של מחזה" בית העיתונאים

"הצגה מבריקה וסוחפת. השיתוף בין גור קורן לגלעד קמחי מחולל נפלאות. משחק משובח. חובה לראות" אתר מוטקה "משעשע ומקסים. הצגה קצבית ושנונה. שחקנים מעולים" גלובס

משך ההצגה: כשעה וארבעים ללא הפסקה

 

לחץ למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל:
הוסף ליומן
צרו קשר:
  • מתנ"ס מגדל העמק
  • רחוב רמת יזרעאל 5
  • מגדל העמק
  • 04-6417000
  • פקס: 04-6417022
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות