חיפוש באתר

התפתחות הילד

התפתחות הילד

התפתחות הילד

לוגו מפעל הפיסהיחידה מופעלת בתמיכת מפעל הפיס  

 

היחידה להתפתחות הילד

מנהלת היחידה: ענבל לביא שיזף

רחוב זבולון 29 מגדל העמק, טלפון 04-6540082

היחידה טיפולית התפתחותית מספקת טיפולים התפתחותיים ורגשיים: ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, קלינאית תקשורת, מרפאה בתנועה ומרפאה באומנות, לילדים בגילאי לידה עד שש. פועלת בפיקוח והכרה של משרד הבריאות.

השירות כולל אבחון וטיפול לילדים בעלי אחור התפתחותי הזקוקים לסיוע טיפולי כדי לממש את הפוטנציאל ההתפתחותי הגלום בהם ולאפשר להם השתלבות טובה יותר במערכות הלמידה והחברה.

הטיפולים ביחידה ניתנים ע"י אנשי צוות מקצועיים, מוסמכים, בעלי תעודת הכרה ממשרד הבריאות. כמו כן הטיפולים מתואמים עם שרותי קופות החולים השונות, וניתן באופן יחידני או קבוצתי.

ביחידה מושם דגש על: איתור הילדים הזקוקים לסיוע במערכות החינוך והקהילה והנגשת השרות לאוכלוסייה. הערכה ואבחון מקיף ומקצועי לילדים בעלי אחור התפתחותי. טיפול בדרך חווייתית השמה דגש על היבטים ההתפתחותיים ורגשיים, תוך התייחסות למרכיבי מוטיבציה, הצלחה, התמודדות, וצמיחה. שיתוף ההורים בטיפול והכרות קרובה עם ההקשר המשפחתי והבית. בטיפול הרגשי מושם דגש על טיפול דיאדי.
הכרות עם המסגרת החינוכית בה שוהה הילד ומתן מענה לצרכיו בהתאם. תאום ושיתוף עם מערכות הבריאות החינוך והרווחה בעיר. מתן שרות מקצועי - קידום הצוות ע"י הדרכות רציפות וקבועות, אישיות וקבוצתיות.

צרו קשר:
  • מתנ"ס מגדל העמק
  • רחוב רמת יזרעאל 5
  • מגדל העמק
  • 04-6417000
  • פקס: 04-6417022
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות